Відкритий лист до користувачів блокувальників реклами


Шановний відвідувач ресурсу Pidruchniki.net!

Багато ресурсів в Інтернеті існують і розвиваються завдяки розміщенню реклами на сторінках своїх сайтів.
Ми - не виняток. Саме реклама дозволила нам розмістити на сайті більше тисячі книжок, доступних вам у будь-який момент. І ми хочемо розвиватися, стаючи з кожним днем все краще.

На даний момент все більше й більше користувачів встановлюють собі AdBlock або інші блокувальники реклами, аби позбутися реклами на відвідуваних веб-сайтах. Але далеко не всі розуміють, що одночасно зі зручністю їх життя в "Інтернеті без реклами" реально страждають сайти, які не отримують прибутків за рахунок надання послуг і для яких реклама є єдиним шляхом виживання і розвитку.

Ми не вимагаємо грошей за користування підручниками - адже освіта має бути безкоштовною.
Ми не користуємося для розміщення матеріалів файлообмінними сервісами - адже освіта має бути доступною.

На нашому сайті ви ніколи не побачите ані величезні банери, що закривають собою півекрана, ані поп-апи, ані жодного типу реклами, що заважає користуватися сайтом або дратує користувача.

На жаль, блокувальники реклами вбивають наш проект і величезну кількість проектів, подібних до нього.

Ми також розуміємо, що ви не можете вимкнути блокувальник реклами. Але ми хочемо запропонувати вам компроміс: будь ласка, додайте наш ресурс до списку виключень. Якщо ви не знаєте, як це зробити, натисніть тут або на кнопку під цим листом.

Сподіваємося, що ви не сприймете це звернення як спробу поскаржитися. Ми хочемо розвиватися, додавати на сайт все більше і більше матеріалів, роблячи його кращим щодня.

Так сталося, що реклама допомагає нам у цьому. Ми дійсно любимо вас - наших відвідувачів - і сподіваємося, що ви будете щирими і прислухаєтеся до нашого прохання.

Щиро ваша,
команда проекту "Pidruchniki.net"Навігація

 
Eldorado UA