Правила користування

Наш сайт являється віртуальною бібліотекою. Спираючись на Закон України "Про авторські права і суміжні права" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1994, N 13, ст.64) робити копії, зберігати інформацію на свій технічний засіб (комп'ютер, телефон та ін.) чи інші засоби збереження інформації, розміщенної у данній бібліотеці, заборонені. Ми попереджаємо Вас про те, що, завантаживши інформацію з сайту, Ви берете на себе відповідальність згідно з діючим міжнародним і національним законодавством. Всі авторські права на кожен файл зберігаються за його правовласником. Будь-яке інше використання, окрім того, що зазначено вище, категорично заборонено. Якщо читач порушив авторські права, то він несе повну відповідальність. Інформацію, літературу з нашого сайту читач не має права поширювати.

Публікація літератури не несе собою комерційну вигоду. Бібліотека діє тільки для надання літератури та інформації, розвитку читачів духовно та задля реклами авторів літератури. Всі авторські права зберігаються за правовласником. У разі, якщо автор документа - це Ви і ви бажаете щось змінити чи доповнити інформацію, або викласти іншу літературу то напишіть нам на електронну пошту, ми будемо Вам тільки раді. Якщо Ви є правовласником твору, котрий розміщенний у нашій бібліотеці і бажання бачити цей документ у Вас немає, то напишіть нам на адресу: [email protected]

Закон України про авторське право і суміжні права

Стаття 21. Вільне використання твору із зазначенням імені автора

Без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право), але з обов'язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення, допускається:

10) відтворення твору в цілях і за розумів, передбачених статтями 22-25 цього Закону.

Стаття 22. Вільне відтворення бібліотеками та архівами примірників твору репрографічним способом

Допускається без згоди автора або іншої особи, яка має авторське право, репрографічне відтворення одного примірника твору бібліотеками та архівами, діяльність яких не спрямована прямо або опосередковано на одержання прибутку, за таких умов:

а) бібліотека та архів мають достатньо підстав вважати, що такий примірник використовуватиметься з метою освіти, навчання і приватного дослідження.

Навігація

 
Eldorado UA